telefon-centrala 22 633 55 22

sekretariat 22 43 16 100

O firmie

Jesteśmy  firmą z sześćdziesięcioletnią tradycją, niekwestionowanym liderem w branży.
Konstruujemy, produkujemy i sprzedajemy wyroby z zakresu sygnalizacji ostrzegawczej świetlno-dźwiękowej do wyposażenia pojazdów uprzywilejowanych i służb specjalistycznych znajdujących się na drogach. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę  pracowników produkcyjnych, własny dział badawczo-rozwojowy wraz z laboratorium kontrolno-pomiarowym. Dzięki tym atutom potrafimy szybko odpowiadać reagując na zapytania klientów i zaspokajać ich potrzeby, gwarantując najwyższą jakość na rynku.

Produkty  Naszej marki  spełniają wszelkie wymagania w zakresie warunków ich użytkowania i jednocześnie dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym i wysokiej niezawodności gwarantują bezpieczeństwo ich użytkownikom. Nasze własne opracowania konstrukcyjne uwzględniają najnowsze rozwiązania techniczne w dziedzinie projektowania  i wytwarzania  jak i  nowoczesne trendy we wzornictwie przemysłowym. 

Od wielu lat z powodzeniem utrzymujemy pozycję lidera pod kątem sprzedaży i innowacyjności na rynku rodzimym przy tym systematycznie rozwijając sieć partnerów handlowych na rynku wspólnotowym. Obecnie prowadzimy ekspansję na niektóre rynki wschodzące, kontynentu AFRYKAŃSKIEGO i AZJATYCKIEGO.

Realizujemy  usługi  montażu naszych produktów na wszelkich typach pojazdów  jak również  szkolimy pracowników innych firm. Gwarantujemy skuteczność dostarczanych produktów i  wysoki poziom świadczonych usług serwisowych.

Nasze produkty dzięki zastosowaniu najwyższych standardów technologicznych ostrzegają wszystkich użytkowników ulic, szos, autostrad przed zagrożeniami  podwyższając przy tym   nam bezpieczeństwo  i  komfort  jazdy oraz ułatwiają w sposób efektywniejszy odpowiednim służbom ratowanie ludzkiego zdrowia i życia.

Zapraszamy do współpracy partnerów, dla których rzetelność, jakość oraz spełnianie najwyższych wymogów technicznych są największą wartością.

Chcemy pozostać z Tobą w kontakcie

Abyśmy mogli poinformować Cię o ważnych wydarzeniach z życia firmy, promocjach i ofertach specjalnych zostaw nam swój adres e-mail. Zapewniamy, że nie wysyłamy spamu.